Loading

Meeskond

Kalle Hallik

Alko-narkosõltuvuse ja kaassõltuvuse nõustaja. Kalle on keskuse asutajaliige ja juhtiv sõltuvusnõustaja. Omab 18 aasta pikkust isiklikku taastumiskogemust ja on selle aja jooksul aidanud ühiskondlikus korras kümneid sõltuvuse käes vaevlevaid inimesi. Enne Libertasega liitumist võttis osa eneseabirühmade tööst ning osales ka nende korraldustoimkondades.

Tänasel päeval meie peamine grupiteraapia läbiviija. Nõustab ka individuaalselt.

Ühendust saab:

+372 5043 547
kalle@libertas.ee

Kalle Hallik sõltuvusnõustaja

Sven Reiter

Alkoholi- ja ravimisõltuvuse taastumiskogemusega sõltuvusnõustaja. On ühendanud isikliku sõltumisest taastumise kogemuse, elutarkuse ning lugematud seda toetavad koolid-koolitused terviklikuks lifecoatch-tüüpi nõustamisprogrammiks. Selle aluseks on teadlik mõõdukus ja tasakaalukus kõigis eri eluvaldkondades – isiklik areng, paarisuhe/perekond, toitumine, kehaline aktiivsus, tööelu, hobid, … jne.

Nõustan nii grupis kui ka individuaalselt.

Ühendust saab:
sven@libertas.ee
+372 5026129

https://libertas.ee/wp-content/uploads/2017/03/18320449_1397820203616845_4714862107158543169_o-400x400.jpg

Caty Lebedev

Olen pikast narkootikumide tarvitamisest taastumiskogemusega kogemusnõustaja. Läbinud ise 9-kuulise sõltuvushaigete rehabilitatsiooniprogrammi ja teinud läbi mitmeid sõltuvuse teemadel koolitusi. Usun, et erinevate ainete tarvitamise igas etapis on võimalik alustada taastumisega ja muuta oma elu. Sellel teekonnal soovin olla toeks ja nõustajaks igaühele.

Olen individuaal- ja grupinõustaja.

+37256316013
caty.lebedev@gmail.com

https://libertas.ee/wp-content/uploads/2020/06/Caty-kogemusnoustaja-400x400.jpg

Aita Müürsepp

Olen oma taastumiskogemusega kogemusnõustaja.

Olen individuaal- ja grupinõustaja.

+37253732676
aita@libertas.ee

Aita Müürsepp sõltuvusnõustaja

Marina Eero

Olen Libertase rehabilitatsioonimeeskonna juht. Olen hariduselt tervisejuht (nõustamise suund), täiendanud end sotsiaaltöö ja psühholoogia alal Tallinna Ülikoolis. Soomes täiendanud end sotsiaal- ja tervishoiu töötajate tööohutuse alal, millest kirjutasin ka diplomitöö. 

Kõik on maailmas olnud, midagi pole uut - seega on võimalik õppides ja kogemusi vahetades valmistuda elu ootamatuteks olukordadeks. Muudame enda nõrkused tugevusteks, hingehaavad kogemusteks.

+372 5522 4690
marina@libertas.ee

https://libertas.ee/wp-content/uploads/2020/06/Marina-Eero-400x400.jpg

Ingrid Tiido

Psühholoog

Elus tuleb ikka ette olukordi, kus me ei tea, mida peale hakata iseenda, oma lastega, või elukaaslasega…Ma olen olemas, et aidata Sul mõista, mida Sa tegelikult tahad ning usaldan Sinu soovi kasvada jamuutuda. Olen hariduselt psühholoog, täiendanud ennast perelepituse ja supervisiooni (töönõustamise) valdkonnas.

Ingrid Tiido psühholoog

Age Tammeorg

Psühholoog

Mõned mõtted on meile sõbrad, mõned aga vaenlased. Sõbrad teevad meid rõõmsaks, vaenlased hirmutavad ja kurvastavad. Mõtted näitavad meile tee tunneteni. Tahan olla abiks, et leiaksid taas üles sõbrad ja võtame midagi ette vaenlastega.

Oman psühholoogiaalast kõrgharidust, ning olen ennast täiendanud kognitiiv-käitumisteraapia, süsteemse pereteraapia, lahenduskeskse lühiteraapia ning teadveloleku koolitustel.

Age Tammeorg psühholoog

Taavi Soiunen

Olen sõltuvusnõustaja, kellel on isiklik kogemus noores eas alkoholi probleemsest tarvitamisest taastumisega. Praegu läbin terapeudi koolitust Euroopa suurimas transpersonaalse psühholoogia koolis Teadlik Mina. Nõustamistöös lähtun nii isiklikest kogemustest, koolitustel ja kursustel õpitust kui ka inimese individuaalsetest vajadustest. Ühtlasi olen toeks ja aitan inimesel luua terviklikumat pilti tema elust, et tõsta teadlikkust sõltuvusainete mõjust talle ja tema lähedastele. Annan talle praktilised tööriistad sõltuvusainete tarbimise vähendamiseks ja elukvaliteedi parandamiseks.

Taavi noustaja

Ethel Elor

Kaassõltuvuse kogemusnõustaja. Omab kogemust kaassõltuvuse mõjudest kõigis eluvaldkondades ja suhetes ning on jätkuval taastumise teekonnal. Läbinud Libertase kaassõltuvuse grupitöö programmi kahel korral. Inspireerib soov inimest ja elu sügavuti mõista ja tunnetada.

Ethel Elor kogemusnõustaja