Loading

Individuaalne sõltuvusnõustamine

Individuaalne sõltuvusnõustamine

Individuaalne-sõltuvusnõustamine

Libertas Kliinik loodi algselt sõltlaste abistamiseks, seepärast on ka meie tänases vaimse tervise keskuses jätkuvalt üheks fookuseks sõltuvused ja neist vabanemine. Siiani oleme seda teinud erinevate programmide abil. Nüüd aga lisandub meie teenuste nimekirja ka lihtsalt individuaalne sõltuvusnõustamine ilma igasuguse programmilise lähenemiseta.

Meil on kuus sõltuvusnõustamisega tegelevat psühholoogi ja 7 oma kogemusega sõltuvusnõustajat.

Kui te olete kaotanud töö ja end registreerinud töötuna  Töötukassas, siis on nõustamisteenus teile tasuta. Teie eest maksab Eesti Töötukassa.

Sõltuvusnõustamisele 
REGISTREERIMINE

Sõltuvused

Tänasel päeval oleme vaimse tervise keskusena laienenud kõikidest erinevatest sõltuvustest vabanemise keskuseks. Meilt saab abi nii keemiliste sõltuvuste korral, kui ka kaas-, suhte-, neti-, mängu-, ekraani- ja kasiinosõltuvuse korral.

Sõltuvuste kohta, millest meie nõustajad aitavad Teil vabaneda, saate lähemalt lugeda alkoholisõltuvuseuimastisõltuvuse ja kaassõltuvuse lehekülgedelt. Libertases kasutatavate raviprogrammide kohta saate teavet siit, siit ja siit.

Meie nõustamine on 100% konfidentsiaalne.

P

Kellele?

Sõltuvusnõustamine pakub tuge neile, kes soovivad sõltuvusest vabaneda või sõltuvust kontrolli alla saada.

Sõltuvusnõustaja poole tasub muuhulgas pöörduda, kui tunnete, et mõni allpool esitatud väidetest kirjeldab teie olukorda.

  • te ei tegele enam nende asjadega, mis varem huvi pakkusid;
  • vaatamata soovile, ei suuda te oma käitumist muuta;
  • kui püüate sõltuvuskäitumisest loobuda, olete rahutu, ärrituv ning tunnete end halvasti;
  • sõltuvuskäitumine on viisiks põgeneda probleemide eest või leevendada abituse, süü- või ärevuse tundeid;
  • lähedased on öelnud, et nad tunnevad te pärast muret;
  • valetate lähedastele oma käitumise kohta.

Kuidas leida abi?

Seda teenust pakuvad meie psühholoogid ja vastava väljaõppe saanud sõltuvusnõustajad. Nemad aitavad teil leida lahendusi tekkinud pingetele ja probleemidele, et saaksite  parandada oma eluga toimetulekut ja suudaksite rohkem keskenduda töö leidmisele ja hoidmisele.

Koostöös nõustajaga analüüsite põhjusi, mis on viinud probleemse olukorrani ning leiate uusi väljavaateid ja lahendusi tulevikuks. Nõustaja abistab ka ravi- ja muude toetusvõimaluste kaardistamisel.

Nõustamine on tulemuslikum kui teil on endal tugev soov ja motivatsioon olukorda muuta.

Registreeritud töötud ning koondamisteate saanud tööotsijad saavad tulla sõltuvusnõustamisele Töötukassa kaudu tasuta. Kui soovite meie nõustaja juurde vastuvõtule tulla, siis rääkige sellest oma Töötukassa konsultandile, kes teile teenust täpsemalt tutvustab ning teid vajadusel teenusele suunab.

Töötuna registreeritud inimestele, kes osalevad Töötukassa kaudu sõltuvusnõustamise teenusel, maksab Töötukassa vajadusel sõidu- ja majutustoetust.

P

Sõltuvusnõustajad-psühholoogid

Kaja Laidre

Kaja Laidre

Kaja on lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia instituudi ja omab magistrikraadi psühholoogias, spetsialiseerumisega organisatsioonipsühholoogiale. Kaja on läbinud kognitiivse käitumisteraapi

Elena Ermakova

Elena Ermakova

Töötan täiskasvanutega ning alates 2010 aastast ka käitumisraskustega lastega ning nende vanematega. Kasutan inimeste aitamiseks dialooge, vaikust, loovteraapiat, muinasjututeraapiat, lõõgastush

Kaisa Linnamägi

Kaisa Linnamägi

Olen õppinud psühholoogiat Tallinna Ülikoolis, kus lõpetasin magistriõpingud nõustamispsühholoogia suunal 2015. aastal. Lisaks olen läbinud Lahenduskeskse lühiteraapia algkursuse (2014), kogn

Lilija Litvinenko

Lilija Litvinenko

Töötanud aastaid psühholoogina, nii individuaalselt kui gruppides. Töötanud lastega, noortega ja täiskasvanutega. Olnud bakalaureuse tööde juhendaja ning bakalaureuse tööde kaitsmise komisjo

Sõltuvusnõustajad

Caty Lebedev

Caty Lebedev

Olen pikast narkootikumide tarvitamisest taastumiskogemusega kogemusnõustaja. Läbinud ise 9-kuulise sõltuvushaigete rehabilitatsiooniprogrammi ja teinud läbi mitmeid sõltuvuse teemadel koolitusi.

Kalle Hallik

Kalle Hallik

Alko-narkosõltuvuse ja kaassõltuvuse nõustaja. Kalle on keskuse asutajaliige ja juhtiv sõltuvusnõustaja. Omab 19 aasta pikkust isiklikku taastumiskogemust.

Andres Põhjala

Andres Põhjala

Kogu minu täiskasvanuelu jooksul on mul probleem olnud sõltuvustega. Suurimateks neist on alkoholisõltuvus ja kaassõltuvus. Läbi terapeudiõpingute transpersonaalse psühholoogia koolis Teadlik

Ingrid Johanna Walls

Ingrid Johanna Walls

Kõike, mida elu on mulle täna andnud, saan nautida südamega, sest leitsin abi oma sõltuvusest paranemiseks. Läbi isikliku taastumise kogemuse ja kogemusnõustajana spetsiaalse väljaõppe saanuna

Hinnad

psühholoogi nõustamine
https://libertas.ee/wp-content/uploads/2021/12/Kogemusnõustaja-nõustamine-hind-200x300.jpg

Sõltuvusnõustamisele 
REGISTREERIMINE