Loading

Individuaalne sõltuvusnõustamine

Individuaalne sõltuvusnõustamine

Individuaalne-sõltuvusnõustamine

Libertas Kliinik loodi algselt sõltlaste abistamiseks, seepärast on ka meie tänases vaimse tervise keskuses jätkuvalt üheks fookuseks sõltuvused ja neist vabanemine. Siiani oleme seda teinud erinevate programmide abil. Nüüd aga lisandub meie teenuste nimekirja ka lihtsalt individuaalne sõltuvusnõustamine ilma igasuguse programmilise lähenemiseta.

Meil on kuus sõltuvusnõustamisega tegelevat psühholoogi ja 7 oma kogemusega sõltuvusnõustajat.

Kui te olete kaotanud töö ja end registreerinud töötuna  Töötukassas, siis on nõustamisteenus teile tasuta. Teie eest maksab Eesti Töötukassa.

Sõltuvusnõustamisele 
REGISTREERIMINE

Sõltuvused

Tänasel päeval oleme vaimse tervise keskusena laienenud kõikidest erinevatest sõltuvustest vabanemise keskuseks. Meilt saab abi nii keemiliste sõltuvuste korral, kui ka kaas-, suhte-, neti-, mängu-, ekraani- ja kasiinosõltuvuse korral.

Sõltuvuste kohta, millest meie nõustajad aitavad Teil vabaneda, saate lähemalt lugeda alkoholisõltuvuseuimastisõltuvuse ja kaassõltuvuse lehekülgedelt. Libertases kasutatavate raviprogrammide kohta saate teavet siit, siit ja siit.

Meie nõustamine on 100% konfidentsiaalne.

P

Kellele?

Sõltuvusnõustamine pakub tuge neile, kes soovivad sõltuvusest vabaneda või sõltuvust kontrolli alla saada.

Sõltuvusnõustaja poole tasub muuhulgas pöörduda, kui tunnete, et mõni allpool esitatud väidetest kirjeldab teie olukorda.

  • te ei tegele enam nende asjadega, mis varem huvi pakkusid;
  • vaatamata soovile, ei suuda te oma käitumist muuta;
  • kui püüate sõltuvuskäitumisest loobuda, olete rahutu, ärrituv ning tunnete end halvasti;
  • sõltuvuskäitumine on viisiks põgeneda probleemide eest või leevendada abituse, süü- või ärevuse tundeid;
  • lähedased on öelnud, et nad tunnevad te pärast muret;
  • valetate lähedastele oma käitumise kohta.

Kuidas leida abi?

Seda teenust pakuvad meie psühholoogid ja vastava väljaõppe saanud sõltuvusnõustajad. Nemad aitavad teil leida lahendusi tekkinud pingetele ja probleemidele, et saaksite  parandada oma eluga toimetulekut ja suudaksite rohkem keskenduda töö leidmisele ja hoidmisele.

Koostöös nõustajaga analüüsite põhjusi, mis on viinud probleemse olukorrani ning leiate uusi väljavaateid ja lahendusi tulevikuks. Nõustaja abistab ka ravi- ja muude toetusvõimaluste kaardistamisel.

Nõustamine on tulemuslikum kui teil on endal tugev soov ja motivatsioon olukorda muuta.

Registreeritud töötud ning koondamisteate saanud tööotsijad saavad tulla sõltuvusnõustamisele Töötukassa kaudu tasuta. Kui soovite meie nõustaja juurde vastuvõtule tulla, siis rääkige sellest oma Töötukassa konsultandile, kes teile teenust täpsemalt tutvustab ning teid vajadusel teenusele suunab.

Töötuna registreeritud inimestele, kes osalevad Töötukassa kaudu sõltuvusnõustamise teenusel, maksab Töötukassa vajadusel sõidu- ja majutustoetust.

P

Sõltuvusnõustajad-psühholoogid

Elena Ermakova psühholoog

Töötan täiskasvanutega ning alates 2010 aastast ka käitumisraskustega lastega ning nende vanematega. Kasutan inimeste aitamiseks dialooge, vaikust, loovteraapiat, muinasjututeraapiat,

Kaisa Linnamägi psühholoog

Olen õppinud psühholoogiat Tallinna Ülikoolis, kus lõpetasin magistriõpingud nõustamispsühholoogia suunal 2015. aastal. Lisaks olen läbinud Lahenduskeskse lühiteraapia algkursuse (2014),

Lilija Litvinenko psühholoog

Töötanud aastaid psühholoogina, nii individuaalselt kui gruppides. Töötanud lastega, noortega ja täiskasvanutega. Olnud bakalaureuse tööde juhendaja ning bakalaureuse tööde kaitsmise komisjonides.

Sõltuvusnõustajad

Caty Lebedev

Olen pikast narkootikumide tarvitamisest taastumiskogemusega kogemusnõustaja. Läbinud ise 9-kuulise sõltuvushaigete rehabilitatsiooniprogrammi ja teinud läbi mitmeid sõltuvuse teemadel koolitusi.

Eleri Tuulik kogemusnõustaja

Minu sooviks on õppida ja jagada teadmisi iseenda vaimse tasakaalu saavutamiseks. Olen õppinud kogemusnõustamist LUWi Koolituskeskuses ja täiendanud end Vaimse tervise esmaabis. Läbisin Laste

kalle-hallik

Alko-narkosõltuvuse ja kaassõltuvuse nõustaja. Kalle on keskuse asutajaliige ja juhtiv sõltuvusnõustaja. Omab 19 aasta pikkust isiklikku taastumiskogemust.

Hinnad

psühholoogi nõustamine
https://libertas.ee/wp-content/uploads/2021/12/Kogemusnõustaja-nõustamine-hind-200x300.jpg

Sõltuvusnõustamisele 
REGISTREERIMINE