Loading
Kätlin-Tanin

Kätlin Hallik

Kogemusnõustaja

Ku ise midagi ei muuda, siis ei muutu midagi…

Neli aastat tagasi tõi elu mind Libertases 12 sammulisse programmi kaassõltuvuse tugigruppi ja ma sain aru, et ei tunnegi iseennast.

Olen alati uskunud, et minu õnn sõltub teiste heaolust, kui ma ise kõik ära teen, siis on tehtud ja abi palumine on nõrkuse märk. Olen olnud tugev, hea inimene ning armastav pereliige on lähedastele. Juba väiksena tuli mul kasvada kiiresti täiskasvanuks. Kui kellelgi abi vaja, siis olin alati olemas ja abistamas. Ent ikka ja jälle leidnud end tundest, et sellest ei piisa, teised ei hinda minu püüdlusi ja ma “pean” seda tegema ilma, et mul oleks valikuid. Rahulolematus enda ja ümbritsevaga viis mind ängi ja läbipõlemiseni nii suhetes kui tööalaselt. Tundsin, et olen  üksildane, maha jäetud, hirmul ja uskusin, et keegi mind ei armasta ega vaja.

Läbi Libertase kaassõltuvuse taastumisprogrammi olen hakanud vaatama iseendale uue tervema pilguga, tunnen ennast rahulikumana, armsatatuna ja minu suhted lähedastega on muutunud. Mõistsin, et kõik muutused algavad minust.

Läbi oma taastumiskogemuse saan sulle pakkuda ärakuulamist, mõistmist, lihtsat ja avatud vestlust ning võimalusi, et õppida aru saama iseendast.

Nõustab nii grupis kui ka individuaalselt.

Jälgige meid ka sotsiaalmedias:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me