Loading

Teenused

Teenused

Tööalane rehabilitatsioon, sõltuvusest taastumise programm, Minnesota programm

Meil on lai valik erinevaid nõustamisteenuseid ning erineva väljaõppe ja kogemusega nõustajaid. Loe lähemalt erinevate teenuste kohta – leiad kindlasti endale sobiva.

Tööalane rehabilitatsiooniprogramm

Libertas Kliiniku rehabilitatsioonikeskus pakub toetust inimestele, kelle osaline töövõime on põhjustatud psüühikahäiretest. Oleme erinevate sõltuvushäiretega inimesi aidanud mitmeid aastaid. Nüüd on meie ampluaasse lisandunud ka depressioon ja ärevushäired. Sinuga hakkavad tööle oma ala kõrgelthinnatud spetsialistid, kes just sinu situatsioonile vastavalt parimat tuge oskavad pakkuda.
Meil on valik erinevaid nõustamisi ja toetavaid ning edasiviivaid grupitöid. 

Vaata edasi
Minnesota programm

Minnesota-tüüpi e 12 sammuline taastumisprogramm on eelmise sajandi kolmekümnendatel-neljakümnendatel aastatel USA-s praktikute poolt väljatöötatud sõltvusest vabanemise mudel. Kui alguses kasutasid seda ainult alkohoolikud eneseabirühmades, siis alates viiekümnendatest võtsid selle oma kasutusse ka eesrindlikud alkosõltuvuskliinikud. See on kogu maailmas praktiseeritav sõltuvuse ravi vorm, mis on kliiniliselt tõestatud kui kõige efektiivsem omasuguste seas.

Vaata edasi