Loading

Teenused

Teenused

Tööalane rehabilitatsioon, sõltuvusest taastumise programm, Minnesota programm

Meil on lai valik erinevaid nõustamisteenuseid ning erineva väljaõppe ja kogemusega nõustajaid. Loe lähemalt erinevate teenuste kohta – leiad kindlasti endale sobiva.

Tööalane rehabilitatsioon

Libertas Kliiniku rehabilitatsioonikeskus pakub toetust inimestele, kelle osaline töövõime on põhjustatud psüühikahäiretest. Oleme erinevate sõltuvushäiretega inimesi aidanud mitmeid aastaid. Nüüd on meie ampluaasse lisandunud ka depressioon ja ärevushäired. Sinuga hakkavad tööle oma ala kõrgelthinnatud spetsialistid, kes just sinu situatsioonile vastavalt parimat tuge oskavad pakkuda.
Meil on valik erinevaid nõustamisi ja toetavaid ning edasiviivaid grupitöid.
Loe edasi

Sotsiaalne rehabilitatsioon

Sotsiaalse rehabilitatsiooni teenuse eesmärk on õpetada ja arendada igapäevaelu oskusi, suurendada võimalusi ühiskonnaelus osaleda, toetada õppimist ja töötamise eelduste ettevalmistamist.
Loe edasi

Alkoholismi ravi

Keemiline sõltuvus on sõltuvus alkoholist, narkootilistest ainetest ja ravimitest. Keemiline sõltuvus on esmane, krooniline ja ravimatu haigus (Maailma Tervishoiuorganisatsiooni (WHO) määratlus), mida iseloomustab kontrolli kaotus alkoholi, narkootiliste ainete või ravimi tarbimise üle.
Loe edasi

Narkosõltuvuse ravi

Narko- e uimastisõltuvus e narkomaania on kinnismõtteline harjumus tarvitada narkootilisi aineid, opioide, kannabinoide, hallutsinogeene ja muid psühhotroopseid aineid, millel on nii tarvitajale endale kui ka ühiskonnale hukutavad tagajärjed. Narkosõltuvus kuulub keemiliste sõltuvuste hulka ja on seepärast krooniline ja ravimatu ajuhaigus, mida iseloomustab kontrolli kaotus narkootiliste ainete üle.
Loe edasi

Kaassõltuvuse rühm Tartus

Kaassõltuvus – see on sõltuvushaigust põdeva inimese pere (lähikonna) psühholoogiline seisund. Töötubade eesmärgiks on vabaneda kaassõltuvusest. Ehk teiste sõnadega pidevat ärevust tekitavatest hirmudest ja iseenda väärtusetusest ...
Loe lähemalt

Depressioonirühm Tallinnas

Sa ei tunne elust rõõmu ja oled justkui vajunud mülkasse? Tunned ennast üksi ja ei oska leida teed välja rõõmsamasse ja kergemasse ellu? Depressioonigrupist leiad ainulaadse toetuse – inimesed, kes on samal teekonnal. Kuuled lootustandvaid lugusid ja koged sügavamat mõistmist, kui mujal. Saad teada, millest üldse tekib depressioon ja õpid tehnikaid, nippe ja läbikatsetatud strateegiaid, kuidas depressioonist vabaneda. Et elada vaba, loovat ja tähendusrikast elu.
Loe edasi

Bipolaarse häire grupp Tallinnas

Bipolaarne meeleoluhäire ehk bipolaarne häire on psüühikahäire, mille korral vahelduvad kõrgenenud meeleolu, aktiivsuse ja energiaga perioodid (maniakaalne episood või hüpomaania) meeleolu, aktiivsuse ja energia alanemise perioodidega (depressioon).
Loe edasi

Minnesota programm

12-sammuline e Minnesota-tüüpi taastumisprogramm on eelmise sajandi kolmekümnendatel-neljakümnendatel aastatel USA-s praktikute poolt väljatöötatud sõltvusest vabanemise mudel. Kui alguses kasutasid seda ainult alkohoolikud eneseabirühmades, siis alates viiekümnendatest võtsid selle oma kasutusse ka eesrindlikud alkosõltuvuskliinikud. See on kogu maailmas praktiseeritav sõltuvuse ravi vorm, mis on kliiniliselt tõestatud kui kõige efektiivsem omasuguste seas.
Loe programmist täpsemalt