Loading
kristi-leppik-libertase-kogemusnõustaja

Kristi Leppik

Kogemusnõustaja

Kui ma pean end kuidagi määratlema, siis olen ma kunstnik, see on viis, kuidas elu mind kõnetab ja kutsub. Aga mul on veel üks kirg, see on psühholoogia, ja seda mu enda häirituse pärast, ma olen seda palju õppinud, aga ega ikka päris täpselt ei tea…

Aga üht tean ma küll päris kindlasti: me ei ole vead, mida peaks parandama, me oleme iseenda ainukordsed kehastused,  veel lahendamata iseendaks saavad mõistatused.  Ja see mis ma päriselt tean, põhineb mu enda kogemustel, kõik olen  omal nahal järele proovinud ja katse-eksituse meetodil kindlaks teinud ( jätkuvalt kogedes, katsetades ja eksides).

Tahan olla sinu  teekaaslaseks, kui sa käid samu radu, kirkas valguses ja sügavas varjus, põled tuhaks ja alustad taas. Otsid väljapääsu pimedatest tunde labürintidest, kus me köik vähemal, või rohkemal määral eksleme. Kutsusn sind seda kõike jagama ja kaardistama, et samm haaval  teadlikumaks saada. Iga samm on tähtis ja koos on lihtsam meeles pidada, et me ei ole vead, mida peaks parandama, vaid  head, mida peaks väljendama.

Kuna bipolaarsus hõlmab kahte erisuunalist dünaamikat, siis nendest äärmustest me lähtumegi,  tasakaalu otsingitel – nii isiklikul, kui grupi tasandil.

Nõustan individuaalselt ja grupis.

Olen Libertase rehabilitstsioonimeeskonna liige.

Jälgige meid ka sotsiaalmedias:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me