Loading

Psühholoogiline nõustamine

Psühholoogiline nõustamine

psühholoogiline nõustamine

Psühholoogiline nõustamine ja psühholoogiga konsulteerimine aitavad meil saavutada oma elus ja iseendas positiivseid muutusi ning liikuda oluliste eesmärkide suunas. Psühholoogiline nõustamine annab meile võimaluse tegeleda näiteks oma ärevuse ja rahulolematusega, samuti konsulteerida lastega seotud murede suhtes või lihtsalt iseennast ja oma soove ning tujusid paremini tundma õppida.

Libertases aitab teil endas paremini selgusele jõuda 7 kõrgelt haritud ja pikaajalise ning eduka praktikaga psühholoogi.

Psühholoogilisele nõustamisele 
REGISTREERIMINE

Psühholoogiline nõustamine

Meie elu on pikk, põnev ning erinevaid sündmusi, muljeid ja tundeid täis teekond. Aeg-ajalt tuleb meil kõigil ette olukordi, kus võivad tekkida suured ja intensiivsed muutused ning me ei tea, kuidas muutuste poolt esile kutsutud probleemidega hakkama saada. Kuidas saada hakkama oma lastega, abikaasaga, kolleegidega, kärgperega ja nendega kaasas käivate probleemidega. Kuidas selles segaduses ellu jääda? Kuidas üle elada meeleolumuutused, negatiivsed emotsioonid ja lõputu ringi mööda käimine? Äraproovitud toimetulekuviisid tavaliselt enam ei aita ja mingil hetkel tunduvad ka jõuvarud täiesti otsakorral olevat. Kui selline olukord kestab pikemat aega, hakkab see meie toimetulekut häirima.

Tavaliselt seisame me siis silmitsi muutustega meis endis ja meie elus ja esmapilgul tunduvad need ähvardavate raskuste ja probleemidena. Samuti on üsna tavaline, et me tunneme siis, et meid ei mõisteta ja et me ei suuda enam tekkinud valu, solvumist ja saatuse lööke taluda.

Enamasti on võimalik lahendada tekkinud muresid iseseisvalt või lähedaste abiga, kuid vahel võib jääda teatud oskustest või teadmistest puudu ning sellistel puhkudel võivad appi tulla meie meie psühholoogid. Meie psühholoogide juures saab abi iseenda isiksuse, lähedastega suhteprobleemide, elusündmuste ja -muutustega seotud probleemide puhul. Näiteks stressi, tööelus või õppimises raskuste, madala enesehinnangu, motivatsiooni kadumise või puudumise, kohanemisraskuste, erinevate kaotuste ja tuleviku planeerimise korral.

Koos psühholoogiga analüüsitakse tekkinud ummikseisu, arutatakse selle muutmise võimalusi ning leitakse uusi vaatenurki, lahendusi ja tulevikuväljavaateid. Suhtlus psühholoogiga aitab mitte ainult väiksemate kaotustega elutee raskeid lõike läbida, vaid ka mõista toimuva tähendust, parandada oma meeleseisundit, siluda suhteid, tunnetada elu kõigis tema värvides.

Lisaks on kindlasti oluline pöörduda psühholoogi poole, kui vaimse tervisega seotud sümptomid on muutunud häirivaks. Abi võib saada meeleoluhäirete, ärevushäirete, söömishäirete, sõltuvushäirete ja muude psüühiliste häirete korral.

Meie psühholoogiline nõustamine on 100% konfidentsiaalne.

Kuidas leida abi?

Meil on tiimis erineva tausta ja väljaõppega psühholooge. Kindlasti leiad endale sobiva inimese ja lähenemise.

Iga spetsialisti nimel klikkides saad lugeda lähemalt tema tausta kohta.

 

Age Tammeorg psühholoog

Oman psühholoogiaalast kõrgharidust, ning olen ennast täiendanud kognitiiv-käitumisteraapia, süsteemse pereteraapia, lahenduskeskse lühiteraapia ning teadveloleku koolitustel.

Elena Ermakova psühholoog

Töötan täiskasvanutega ning alates 2010 aastast ka käitumisraskustega lastega ning nende vanematega. Kasutan inimeste aitamiseks dialooge, vaikust, loovteraapiat, muinasjututeraapiat,

Teele Ööbik Psühholoog

Olen hariduselt psühholoog ja psühhoterapeut, see tähendab - ma olen sulle toeks, kui sa tunned, et mõni mure on liiga keeruline ise lahendada või raske üksi kanda. Olen sulle teekaaslaseks ja aitan

Kaisa Linnamägi psühholoog

Olen õppinud psühholoogiat Tallinna Ülikoolis, kus lõpetasin magistriõpingud nõustamispsühholoogia suunal 2015. aastal. Lisaks olen läbinud Lahenduskeskse lühiteraapia algkursuse (2014),

Lilija Litvinenko psühholoog

Töötanud aastaid psühholoogina, nii individuaalselt kui gruppides. Töötanud lastega, noortega ja täiskasvanutega. Olnud bakalaureuse tööde juhendaja ning bakalaureuse tööde kaitsmise komisjonides.

Anne-Liis-Olt-psühholoog

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli, sotsiaalteaduse magistriõppe psühholoogia erialal 2015 aastal.

Ma olen end täiendanud süsteemse pereteraapia algkursusel (2018) ja koolitustel, mis keskendusid

Hinnad

Tunni pikkuseks on 60 minutit.

Psühholoogiline nõustamine

Psühholoogilisele nõustamisele 
REGISTREERIMINE