Loading
Eleri Tuulik kogemusnõustaja

Eleri Tuulik

Kogemus- ja sõltuvusnõustaja

“Me saame jääda iseendaks ainult siis kui me oskame vabaneda sellest, kelleks teised meid teevad” – Minu sooviks on õppida ja jagada teadmisi iseenda vaimse tasakaalu saavutamiseks.

Olen õppinud kogemusnõustamist LUWi Koolituskeskuses ja täiendanud end Vaimse tervise esmaabis. Aastatel 2016-2022 olen täiendanud ennast keha-meele-hinge teemadel erinevatel kursustel psühholoogia ja nõustamise valdkondades. Lõpetanud Teadlik Mina erakooli psühho-ja hüpnoterapeudi erialal. Olen rahvusvaheliselt sertifitseeritud psühhoterapeut (EUROTAse sertifikaat: https://eurotas.org/pro-members/Tuulik-Eleri/

Läbisin Laste Ärksameelsuse koolituse dr. Nimrod Sheinmani juures ja viin läbi nii individuaal,- kui ka grupitunde alates 2019. Lapsed on vanuses 5 aastat kuni täiskasvanuteni välja. Nõustan küll nii täiskasvanuid kui ka noori, kuid eriline rõhk ning pühendumine on teismelistele ja noorukitele.

Mul on väga hea meel, et minu juures on juba abi.saanud inimesed, kellel on olnud ärevushäired, sõltuvused, pikaajaline töötus, elukutse vahetus, töökius, unehäired, foobiad. Lisaks nõustan teemadel erakorraline keiser, raseduse katkemine, seksuaalteemad ja noorte erinevad probleemid.

Jälgige meid ka sotsiaalmedias:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me