Loading

Depressioonirühm Tallinnas

Depressioonirühm Tallinnas

Depressioon

Sa ei tunne elust rõõmu ja oled justkui vajunud mülkasse? Tunned ennast üksi ja ei oska leida teed välja rõõmsamasse ja kergemasse ellu? Depressioonigrupist leiad ainulaadse toetuse – inimesed, kes on samal teekonnal. Kuuled lootustandvaid lugusid ja koged sügavamat mõistmist, kui mujal. 

Libertas Kliiniku depressioonirühm toimub igal nädalal teisipäeviti 18:00 kuni 20:00 avatud rühma põhimõttel. See tähendab, et kogu hooaja vältel saavad uued inimesed grupiga liituda. Kohal võib käia kas iga kord või vastavalt vajadusele ja võimalusele.

Alates 23.03.21 hakkab rühm toimuma ka netis. Need kes soovivad, tulevad kohale ja kes ei julge tulla, saavad osaleda Zoomi teel. Kellaaeg ikka 18:00-20:00. Zoomi lingi saate aadressilt annie@libertas.ee pärast osalustasu ülekannet.

Depressioonigruppi
REGISTREERIMINE

Kellele

Depressioonigrupp on mõeldud kõigile inimestele, kes tunnevad, et nende elu varjutab masendus, nad on jäänud ummikusse ja ei suuda elada täiel rinnal. Diagnoosi olemasolu pole vajalik.

Osaleda võivad ka depressioonis inimese lähedased või perekonnaliikmed. See aitab paremini lähedast mõista ja toetada ning samas ka ennast hoida, et mitte kõrval läbi põleda.

Grupp pakub

 • kohtumisi sarnase probleemiga inimestega
 • toetavaid vestlusi ja kogemuste vahetamist
 • uusi mõtteid, kuidas ennast toetada

 

Oodatavad tulemused

 • inimene tunneb end toetatuna ja enesekindlamalt
 • kasvab võime tegutseda iseseisvalt ja teha ennast toetavaid valikuid
 • sarnaste tunnetega inimeste omavaheline võrgustik ja koostöö

Grupitöö reeglid

 • kõik, mida me räägime, jääb meie vahele
 • usalduslikkus
 • lahkus
 • toetus
 • osalemisõigus
 • vaikimisõigus

Kus ja millal

Depressioonirühm käib koos Libertase Tallinna ruumides aadressil Koskla 16 teisipäeviti  18:00-st kuni ca 20:00-ni

 

Hinnad

Ühe korra hind on märtsis-aprillis 10 eurot või kuutasu 35 eurot. Zoomis osaledes ülekanne enne rühma Libertas Kliinik MTÜ-le Swedbanki arvele EE252200221065392927

 

Meie grupijuhid

Depressioonigrupi grupijuhid on diplomeeritud kogemusnõustajad.

brigita-prits-kogemusnoustaja
Brigita Prits

Olen alati olnud huvitatud inimestest ja soovist leida üles igaühe suurepärasus. Viimastel aastatel olen hakanud ennast täiendama, osaledes muuhulgas ka erinevatel koolitustel. See aitab mul paremini mõista enda käitumist ja selle taga olevaid mehhanisme. Selliselt oma teadlikkust kasvatades saan üha enam aru, kuidas saan ellu viia muutusi ja teha valikuid, mis oleksid heaks panuseks minu elule.

anett-eliise-ott-kogemusnoustaja
Anett-Eliise Ott

Depressioonist ja ärevusest taastumiskogemusega kogemusnõustaja. Mõistan ja oskan aidata sind, kui elu muutub totaalselt kroonilise füüsilise haiguse tõttu. Nõustajana lähtun erinevatest koolidest ja koolitustel õpitust ning loomulikult enda kogemusest. Pean oluliseks mõistmist ja iga inimese enda lugu. Olen individuaal- ja grupinõustaja.


Registreerumine

Enne esimest korda gruppi tulemist täida palun registreerimisvorm

Registreeru

Depressioonigruppi registreerumine