Loading
Lilija Litvinenko psühholoog

Lilija Litvinenko

Psühholoog, terapeut, koolitaja

„Minu töös inimestega, kes proovivad elult nõuda rohkem, on peamine fookus asetatud sellele, et aidata inimesel paremini kuulda ja mõista oma sisemist häält, et isikliku elu juhtimine oleks rohkem nauditavam.”
J. Budgental

Juba üle 17 aasta tegelen ma individuaalse psühholoogilise nõustamise ja psühhoteraapiaga. Samuti töötan nii perede, paaride kui ka gruppidega. Viin läbi koolitusi.

Aitan hakkama saada suhetes ja erinevates elusituatsioonides tekkinud raskustega, ärevuse suurenemisega, alla surutud pingetega, sõltuvusliku käitumisega, võimetusega luua normaalseid suhteid, armastada, läbi elada ja vastu võtta kaotusi ning elus esinevaid kriisisituatsioone.

Tihtipeale muutub lühiajalise eesmärgiga töö pikaajaliseks teraapiaprotsessiks, mis aitab omakorda saavutada hoopis sügavamaid eesmärke. Töötan rohkem eksistentsiaalse lähenemise kaudu, kuid kasutan samas ka kognitiiv-käitumuslikku teraapiat, gestalt ja teisi tehnikaid.

Oma pikaajalise töökogemuse jooksul olen õppinud ja praktiseerinud erinevaid psühhoteraapia rakendusmeetodeid.

Samas, erinevad tehnikad ja meetodid ei mängi kliendiga töös juhtivat rolli, palju olulisem konkreetse töö puhul on psühhoterapeudi isiklikud omadused, elukogemus ja filosoofia. Väga tähtis on seejuures, kuidas klient ise mõistab oma elu, reaalsust, milles ta elab ja mis teda ümbritseb. Me uurime kliendiga seda koos ja tavaliselt tuleb kliendil selle tagajärjel ümber hinnata nii oma elu, üksiolemise, suhete, surma ja palju muu tegelik tähendus.

Nõustab vene keeles.

Koolitab kogemusnõustajaid.

Jälgige meid ka sotsiaalmedias:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me