Loading
Jekaterina Smirnova - Libertas Kliinik

Jekaterina Smirnova

Sotsiaaltöötaja, andragoog, võlanõustaja

2007. a. lõpetasin Lääne-Virumaa kutsekõrgkooli sotsiaaltöötaja eriala. Pärast ülikooli elasin 6 aastat Inglismaal, kus õppisin inglise keelt. 2009 aastal tulin tagasi Eestisse ja alustasin karjääri sotsiaal valdkonnas.

Aastatel 2012-2016 töötasin Eesti Hiv-positiivsete inimeste võrgustikus sotsiaaltöötajana, tänu millele on mul teadmised erinevate sotsiaalteenuste protseduuridest, olen hästi kursis seadusandlusega, mul on kogemusi võlanõustamises. Pidevalt korraldasin ka sotsiaalse kohanemise rühmi täiskasvanutele ja kunstiteraapiat vanematele lastega. Paralleelselt aastatel 2014–2015 viisin läbi sotsiaalse kohanemise rühmi kinnipeetavate jaoks.

Alates 2016. aastast jätkasin oma karjääri samas organisatsioonis HIV-positiivsete inimeste psühhosotsiaalsete programmide koordinaatorina. Igapäevaste tegevuste raames analüüsisin olemasolevaid programme ja võimalusi, mis on suunatud HIV-positiivsete ja sõltlaste inimeste toetamisele, andsin soovitusi programmide täiendamiseks, kirjutasin ja viisin ellu oma projekte.

Meeskonna juhtimise ajal viisin töötajatele korduvalt läbi koolitusi ja treeninguid, et tõsta nende kvalifikatsiooni ja õpetada uusi tööks vajalikke oskusi.

Aastatel 2019-2020 töötasin SKAs lastekaitse ennetustöö osakonnas konsultandina, kus tutvusin lastele ja noortele suunatud programmide ja teenustega, Ida-Viru maakonna KOVide lastekaitseosakondade tööga ning omandasin kogemusi ka konverentside ja seminaride korraldamisel.

Aastal 2019 sain andragoogi diplomi. Hetkel töötan Libertase kliinikus andragoogina ja sotsiaaltöötajana.

Nõustan nii eesti kui vene keeles.

Jälgige meid ka sotsiaalmedias:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me