Loading

Esileht

  Helistage: +372 5564 0023

Taastumiskeskus - mis see on?

https://libertas.ee/wp-content/uploads/2016/06/We-Have-Recovered-Group-Therapy-1-570x300.jpg

Taastumiskeskus
Libertas Kliinik on 12 sammulisel taastumisprogrammil põhinev Minnesota-tüüpi võõrutuskeskus. Oleme nn. päevaravikeskus - patsiendid käivad meie juures ravil jätkates oma igapäevast elu.

Kes on meie patsiendid?
Võtame vastu kõik inimesed, kes tunnevad, et sõltuvus alkoholi või muude ainete suhtes on hakanud nende elu mõjutama või juba isegi segama. Läbides meie programmi saate enda kohta teada, kas olete sõltlane ja seoses sellega kuidas oma elu üle...

Vaata edasi

Sõltuvused

Aitame alkoholi-, narko-, ravimi- ja kaassõltuvuse korral

Alkoholi-, narko- ja ravimisõltuvus

Keemiline sõltuvus on sõltuvus alkoholist, narkoo listest ainetest ja ravimitest. Keemiline sõltuvus esmane, krooniline ja ravimatu haigus, mida iseloomustab kontrolli kaotus psühhotroopse aine või ravimi üle.

Vaata edasi

Kaassõltuvus

Kaassõltuvus on samu  sõltuvus. See on sõltuvushaigust põdeva inimese pere (lähikonna) psühholoogiline seisund. Kainelt elavad lähisugulased on sellise haige puhul emotsionaalselt selle haigusega seotud.

Vaata edasi
https://libertas.ee/wp-content/uploads/2016/11/christian-drug-rehabilitation-570x400.jpg

12 sammuline programm

12 sammuline (TSF/Minnesota) taastumisprogramm on eelmise sajandi kolmekümnendatel-neljakümnendatel aastatel USA-s praktikute poolt väljatöötatud sõltvusest vabanemise mudel. Alguses kasutasid seda ainult alkohoolikud eneseabirühmades, alates viiekümnendatest võtsid programmi oma kasutusse ka eesrindlikud alkosõltuvuskliinikud. See on kogu maailmas praktiseeritav sõltuvuse ravi vorm, mis on kliiniliselt tõestatud kui kõige efektiivsem omasuguste seas.

Vaata edasi

Ülbroneering

Aitame kõikide psüühikahäirete korral